JLCTR Yakında Yayında!

play-icon

Türkiye İçin Kaliteli ve Ekonomik PCB Baskı Devre Üretim Tedarik Çözümleri

2006 yılında Çin Shenzhen'de kurulan JLCPCB, PCB endüstrisinin önde gelen güçlü firmalarındandır. Müşterilerin ihtiyaçlarına dayalı 17 yılı aşkın sürekli yenilik ve iyileştirme ile hızla büyüyen bir baskı devre kartı üreticisi firmadır. Yüksek güvenilirlik ve ekonomik bütçe dostu PCB'lerin hızlı üretimini sağlayan ve en iyi müşteri deneyimini yaratan lider bir küresel PCB üretici fabrikasıdır. JLCPCB Türkiye distribütörü JLCTR - JETON TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. ile pcb baskı devre kartı ve stencil çelik elek alışverişlerinizi bayi güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.
100+ Türkiye'den Günlük Sipariş
1.000+ Türkiye İçin Müşteri Sayısı
700㎡ Türkiye İçin Aylık PCB Üretimi
8.500M2+ Türkiye İçin Yıllık PCB Üretimi
81 İl Türkiye İçin Hizmet Verilen İller
12/21 Gün Türkiye İçin Teslim Süresi
3-4 Gün Prototip PCB Üretim Süresi
%0 Türkiye İçin Gümrük Vergisi
Hizmetlerimiz

Donanım Geliştirmeyi Kolaylaştırın

İster ilk baskı devre kartı projeniz için PCB'nizi oluşturuyor, ister bir elektronik ürün için donanım ürünü geliştiriyor olun, Türkiye'de yer lan müşterilerimize hızlı prototip PCB ve PCB montaj hizmeti sunarak donanımları daha kolay ve daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız. JLCPCB'nin sektörde öncü çevrimiçi anlık fiyat teklifi/sipariş sisteminden, otomatik üretimden hızlı teslimata kadar PCB prototipleme sürecinizi kolaylaştırmak ve teslimat seçeneklerinde sürpriz gümrük maliyetlerini ve diğer teslimat sorunlarını kısaltmak için çözümler sunuyoruz.

Bizimle çalışmanın ve PCB ürettirmenin faydaları
img

Yüksek Kaliteli PCB Üretimi

PCB baskı devre kartlarının üretiminde kalitenin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi JLCTR ve JLCPCB'nin  iki ana ilkesidir.

JLCPCB'nin gelişmiş PCB üretim teknolojisi, endüstriyel, askeri, havacılık ve medikal uygulamalara uygun yüksek hassasiyetli baskı devre kartlarını müşterilerimiz için sunmamızı sağlar.

Tek katman, çift katman ve çok katmanlı baskı devre kartlarının üretiminde tam otomatik üretim hatları için sürekli olarak üst düzey temel malzemelere ve gelişmiş makine ve ekipmanlara yüksek meblağda yatırım yapıyoruz, bu da Türkiye'de yer alan müşterilerimize sürekli olarak yüksek kalite ile yüksek verim sunmamızı sağlıyor.

Kalite yönetimimiz hakkında daha fazla bilgi edinin>
img

Daha Hesaplı PCB Üretimi

2006'dan bu yana, JLCPCB sürekli olarak daha verimli olmaya ve baskı devre kartları üretiminde  maliyetleri düşürmeye yönelmiştir. Dünyada ve Türkiye'de yer alan müşterilerine sonsuza kadar rekabetçi fiyatlarla en ekonomik PCB'leri sunacağımıza JLCTR olarak söz veriyoruz. JLCPCB, sermaye gücü ve makine parkuru etkisi ile üretimde güçlü bir maliyet etkisi ile, son derece yüksek üretim verimliliği ve daha az insan gücü maliyeti nedeniyle Türkiye'de en ucuz ancak en kaliteli PCB'leri üretir.

Maliyet azaltma: bir donanım projesi oluştururken jlcpcb üzerinden üretilen pcbler ile maliyet avantajı yakalarsınız.

img

Türkiye İçin Daha Hızlı Teslimat

JLCPCB ve JLCTR JLCPCB Türkiye üzerinde kullanımı kolay çevrimiçi sipariş sistemimiz, profesyonel ve verimli müşteri hizmetlerimiz, dijital üretim teknolojimiz, tam otomatik üretim hatlarımız ve Türkiye için disiplinli ve istikrarlı istikrarlı lojistik ortaklarımızla, size PCB'leri daha hızlı teslim etmek için planlı üretim ve dağıtım çalışması yapıyoruz. JLCTR sipariş toplama ve dağıtım ağı ile size en iyi pcb üretim ve teslimat hizmetini sunuyoruz. 

PCB ve Stencil Üretimi

img
Tek Katman ve Çift Katman PCB Türkiye için tek katman ve çift katman 1 layer ve 2 layer pcb üretimi . PCB prototipleme ve yüksek adetli baskı devre kartlarınız için üretim çözümleri.
img
4 Katlı ve 6 Katlı PCB Türkiye için 4 katman ve 6 katman 4 layer ve 6 layer pcb üretimi . çok katmanlı baskı devre kartı PCB prototipleme ve yüksek adetli çok katmanlı baskı devre kartlarınız için üretim çözümleri.
img
Stencil Çelik Elek Üretimi Türkiye için yüksek hassasiyete sahip stencil çelik elek üretimi. PCB projelerinizin lehim macunu uygulamaları için ister ekonomik hasır sac elek isterseniz çerçeveli smd stencil çelik üretimini JLCTR üzerinden tercih edebilirsiniz. JLCPCB stencil üretiminde Alman LPKF'nin son sistem lazer ile stencil üretim cihazlarını kullanmakta ve birinci kalite stencil çelik elekler üretmektedir.