JLCTR Yakında Yayında!

Kalite Taahhüdü

JLCTR ve JLCPCB, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için baskı devre kartı üretiminde kaliteli ürün çıktıları için her türlü çabayı gösterir. Türkiye'de yer alan müşterilere en kaliteli ürün ve hizmetleri vaat etmek için kalite taahhüdü politikamız, ürün yeniliğinde sürekli iyileştirmek, kalite ve güvenilirliği takip etme ve müşterilerin genel memnuniyetini artırma ile yönlendirilir.

Kalite kontrol


JLCTR olarak hedefimiz yüksek kaliteli ürünler ve memnun müşterilerdir; bu nedenle kalite kontrol, üretim sürecimizin önemli bir parçasıdır. Kalite güvencesi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere her açıdan uygulanmaktadır:

Üretim Öncesi Dosya İncelemesi

JLCPCB'de gönderilen her sipariş, Gerber dosyaları üretime gönderilmeden önce mühendisler tarafından incelenecektir. Mühendisler, pano kenarı boşluğu, matkap delikleri ve pedler arasındaki boşluklar, izler vb. için tolerans kısıtlamalarında tasarımın doğru kaldığını onaylayacaktır. Mühendisler dosyalarda sorun bulduğunda, sistem müşterilerin sipariş listesi merkezine ve müşterilerin e-posta adresine bildirim gönderecektir. üretim gecikmesini önlemek için bunu zamanında kontrol edin.

Hammadde Garantisi

Hammaddelerin maksimum kalite kontrolünün sağlanması, PCB endüstrisinde ürün imalatının en temel ilkelerinden biridir. JLCPCB her zaman Endüstri lideri tedarikçilerle ortaklık kurmuştur. Nanya FR4 malzemesi, TAIYO INK PSR-2000 ile Lehim maskesi gibi üst düzey malzemeler kullanıyoruz; Kurşunsuz HASL-Rosh yüzey kaplaması, gümüşlü teneke çubuklar içeren iyileştirilmiş ham maddeler kullanılarak yapılır.

Gelişmiş ekipmanlar

PCB ürünlerinin en iyi kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için JLCPCB, aşağıdakiler dahil olmak üzere gelişmiş ekipmanlara ve makine parkuruna her yıl sürekli yatırım yapar:

● Tam otomatik LDI pozlama Makineleri.

● Tam otomatik Lehim maskesi Üretim hatları.

● Tam otomatik PCB Test Cihazları.

● Tam otomatik CCD pozlama Makineleri.

● Tam otomatik PCB Dağlama Ekipmanları.

● Tam otomatik Serigrafi Üretim hatları.

● Tam otomatik Elektrokaplama hatları.

Göndermeden Önce Çoklu PCB Test
PCB Üretiminde İlk Test, AOI (Otomatik Optik Muayene)

PCB baskı devre kartı yolları /desenleri kaplamadan sonra AOI testi gerçekleştirilir. Baskı devre kartı üretiminde herhangi bir kusur veya arıza olup olmadığını kontrol etmek için kartı son derece ince ayrıntılarla taramak için bir kameranın kullanıldığı PCB'nin otomatik görsel incelemesidir. bu test HASL Sıcak Hava Lehim Tesviyesinden hemen sonra uygulanır.

Uçan Hava Testi - Fly Frob Test

Bu elektrik testi, ICT'ye benzer şekilde kart üzerindeki parçalara erişmek için elektro-mekanik olarak kontrol edilen problar kullanır. Hassas hareket, PLCC'ler, SOIC'ler, PGA'lar, SSOP'ler, QFP'ler ve diğerleri üzerindeki noktaları araştırabilir.

Sertifikalar

JLCTR üzerinden üretilmesi için verdiğiniz siparişlerde JLCPCB, en yüksek standartları elde etmek, sürdürmek ve sürdürmek için çok çalışır. Bize verilen aşağıdaki sertifikalar , müşterilerimize sürekli olarak en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sağladığımızı teyit etmiştir.

img
img
img
img
img
img