JLCTR Yakında Yayında!

play-icon

1. Hızlı ve Kolay PCB Siparişi Verin

JLCTR'de JLCPCB üretim tesisleri için PCB siparişi vermek son derece kolaydır. JLCTR ile jlcpcb üzerinde pcb üretimi yapmanız için anında çevrimiçi fiyat teklifi almanızı kolaylaştırıyoruz ve self servis platformumuz dosyaları yüklemek ve baskı devre kartlarınızı sipariş vermek sadece birkaç dakikanızı alıyor.

2. Müşteri Hizmetleri Türkiye için 6 Gün/12 saat Yerel Destek

JLCTR üzerinde yerel müşteri destek ekibimiz pazartesiden cumartesi gününe kadar toplam 12 saat telefon, canlı sohbet veya e-posta yoluyla Türkiye'de yerleşik müşterilerimiz için hizmetinizdedir. JLCTR'da Her müşteri desteği elemanı eğitimli ve yeteneklidir. Onlardan her zaman etkin yardım ve destek alabilirsiniz.

3. Üretim Süresini Kısaltın

JLCPCB'nin üretim hatlarında uyguladığı nesnelerin internetine dayalı akıllı teknolojiler ve tam otomatik ekipmanlar sayesinde 4 gün gibi kısa bir sürede PCB prototipi yapabilmekteyiz. JLCPCB'nin akıllı platformu, ekipmanlardaki sensörler ve izleme cihazları tarafından toplanan verileri otomatik olarak topladığı verileri yapay zeka ile analiz eder ve baskı devre kartı üretimine verimliliği artırmak için düzeltici önlemler alınmasına yardımcı olur. JLCPCB üretimde geniş fabrika ağının mevcut kapasitesini kullanmak için nesnelerin internetinden faydalanır, böylece sistem siparişlerinizi en kısa sürede en uygun üretim için üretim fabrikalarından biriyle eşleştirebilir.

4. Hızlı Teslimat ve 0 Gümrük Sorunu

JLCTR üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde PCB'leriniz doğrudan JLCPCB fabrikalarımızdan direkt kapınıza gelsin. JLCPCB ve JLCTR ortaklığı ile yüksek kargo ücretleri ve gümrük vergisi ödemezsiniz. Gümrük sahasında ekstra denetim ve ürün ticarileştirme sorunlarını yaşamazsınız. JLCTR üzerinden vereceğiniz tüm siparişler direkt evinize gelir. JLCTR üzerinden kdv dahil olarak ödeme gerçekleştirirsiniz.

5. SMD Dizgi ve TH Montaj Hizmeti Türkiye'de SMD Dizgi Hizmeti

JLCPCB baskı devre kartı üretim fabrikalarından üretilen PCB baskı devre kartlarınızın Türkiye dağıtımı sonrası smd dizgi ve TH delikli malzeme montaj hizmetleri için JLCTR'ın Türiye'de yerleşik dizgi tesisinden devre kartlarınızın dizgi ve malzeme montaj işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'de SMD dizgi ve pcb test ve kablolama hizmetleri için iletişim bölümünden bizimle iletişem geçebilirsiniz.